Regulamin / Dla Kandydata / Etapy procesu rekrutacyjnego

Etapy procesu rekrutacyjnego

Jak wygląda proces rekrutacji - co musisz wiedzieć?

Aplikacja na wybraną ofertę pracy

Możesz bezpośrednio odpowiedzieć na interesującą Cię ofertę pracy. Zamieszczamy je systematycznie zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na portalach ogłoszeniowych. Jeśli w tym momencie nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, zarejestruj CV w naszej Bazie Kandydatów, umożliwi to naszym konsultantom skontaktowanie się z Tobą w przyszłości.

Selekcja kandydatur

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszego Klienta selekcjonujemy zgłoszone kandydatury. Pośród nich znajduje się także Twoja aplikacja, którą analizujemy i dopasowujemy do otwartych obecnie projektów rekrutacyjnych.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja kandydatura odpowiada potrzebom naszego Klienta, przedstawimy Ci podstawowe informacje na temat oferty pracy telefonicznie. Twoje zainteresowanie daną ofertą jest tutaj decydujące.

Rozmowa kwalifikacyjna

Czyli spotkanie w umówionym terminie, podczas którego poznamy bliżej Ciebie, Twoje doświadczenie i umiejętności oraz przedstawimy szczegółowe informacje na temat oferowanej pracy. Jeśli spełnisz wymagania naszego Klienta, przedstawimy mu Twoją Kandydaturę.

Spotkanie z przyszłym pracodawcą

To bardzo ważny element rekrutacji, w którym Klient spośród wszystkich przedstawionych kandydatów zadecyduje, czy to właśnie Ty zostaniesz zatrudniony. Etapy rekrutacji bezpośrednio u Klienta są uzależnione od wewnętrznych procedur rekrutacyjnych.