Strona główna/Oferty Pracy/AP Team Leader

AP Team Leader

Numer referencyjny: AP/RK
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
Team Leader AP/ P2P/ PtP

Obowiązki:

  • koordynowanie i wsparcie w codziennych obowiązkach pracy zespołu AP,
  • bieżące oraz okresowe raportowanie,
  • zarządzanie podległym zespołem oraz uczestnictwo we wdrażaniu nowych członków zespołu,
  • wyznaczanie obszarów wymagających usprawnienia,
  • utrzymywanie biznesowych relacji z klientami firmy,
  • współpraca z managerami innych działów pod kątem prowadzonych działań.

Wymagania:

  • 5-6 lat odpowiedniego doświadczenia księgowego, najlepiej w środowisku międzynarodowym, SSC, BPO,
  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku lidera/koordynatora zespołu,
  • bardzo dobra znajomość procesów i transakcji pełnego cyklu AP, ogólnych procedur księgowych, przepisów podatkowych, działań zamykających, uzgadniania kont itp.
  • wiedza SAP / MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w tranzycji procesów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.

Znajomość języków

  • angielski: C1 zaawansowany

wszystkie oferty 351