Strona główna/Oferty Pracy/AP Team Leader

AP Team Leader

Numer referencyjny: APTL/BB/ED
lokalizacja
śląskie / Bielsko-Biała
kategoria
Team Leader AP/ P2P/ PtP

Obowiązki:

  • koordynowanie i wsparcie w codziennych obowiązkach pracy kilkuosobowego zespołu AP,
  • tworzenie bieżących i okresowych raportów i analiz,
  • zarządzanie zespołem oraz uczestnictwo we wdrażaniu nowych członków zespołu,
  • wyznaczanie obszarów wymagających usprawnienia,
  • utrzymywanie biznesowych relacji z klientami firmy,
  • współpraca z managerami innych działów pod kątem prowadzonych działań,
  • księgowanie faktur zakupowych,
  • przygotowywanie płatności dla dostawców,
  • kontakt z dostawcami,
  • weryfikacja faktur do rejestru VAT,
  • udział w zamknięciu miesiąca.

Wymagania:

  • doświadczenia księgowego, najlepiej w środowisku międzynarodowym, SSC/BPO,
  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku lidera/koordynatora zespołu,
  • bardzo dobra znajomość procesów i transakcji pełnego cyklu AP, ogólnych procedur księgowych, przepisów podatkowych, działań zamykających, uzgadniania kont itp.
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość zasad działania systemu MRP
  • doświadczenie w tranzycji procesów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dodatkowe ubezpieczenie medyczne, program emerytalny, Multisport, dodatkowa opieka medyczna),
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327