Strona główna/Oferty Pracy/Administrator IT

Administrator IT

Numer referencyjny: AS/STA/KW
lokalizacja
zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński
kategoria
Administrator

O pracodawcy

Dla naszego Klienta zajmującego się przepływem ładunków, poszukujemy IT Administratora, który poprzez codzienne wspieranie oraz dbanie o sukcesywną aktualizację w sferze narzędzi oraz systemów IT przyczyni się do realizacji misji firmy dot. zrównoważonego rozwoju zmniejszając globalną ilość emisji CO2.

Obowiązki

  • wdrażanie i utrzymywanie środowisk opartych o Microsoft Windows 7 oraz 10,
  • administrowanie kont użytkowników komputertów stacjonarnych oraz przenośnych,
  • nadzór nad utrzymywaniem stałego poziomu infrastruktury przez ciągły nadzór, przeglądy, raportowanie, monitorowanie,
  • rozwiązywanie problemów z uwzględnieniem SLA,
  • koordynacja zasobów sprzętowych,
  • instalacje i konfiguracje usług pocztowych dla systemów Android oraz IOS,
  • utrzymywanie środowiska Phoenix zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania

  • minimum 4-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość platform Windows 7, 10 oraz programów SLA, SCCM,
  • doświadczenie z rozwiązaniami środowiska wirtualnego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie mic. B2,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dynamika i dobra organizacja pracy, myślenie zorientowane na uproszczenia działań,
  • chęci do rozwoju,
  • Prawa jazdy kat. B.

Benefity

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Kandydata formę współpracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i kompetencji,
  • pakiet benefitów,
  • międzynarodowe środowisko pracy umożliwiające wymianę doświadczeń zawodowych i stały progres wiedzy.

wszystkie oferty 712