Strona główna/Oferty Pracy/Analityk Biznesowo - Systemowy

Analityk Biznesowo - Systemowy

Numer referencyjny: AB/WH
lokalizacja
pomorskie / Bolszewo
kategoria
Analityk Biznesowy / Systemowy

Obowiązki:

  • zbieranie i analiza wymagań klientów biznesowych oraz ich weryfikacja pod kątem możliwych rozwiązań,
  • tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych systemów,
  • modelowanei i implementacja rozwiązań w systemach informatycznych,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi i deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań oraz podczas testów akceptacyjnych (UAT),
  • tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyka, ekonomia),,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej i analitycznej,
  • znajomość metodologii, prowadzenia projektów (m.in. PRINCE2, SCRUM),
  • znajomość minimum jednej z metod modelowania procesu biznesowego (BPMN, UML),
  • znajomość systemów klasy ERP,
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu Low-Code,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników,
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy,
  • karty podarunkowe dla dzieci,
  • kartę multisport,
  • bezpłatny parking,
  • bilety do kina i filharmonii,
  • rabat na nasze produkty,
  • owoce w biurze,
  • dodatek relokacyjny – jeśli to dla nas się przeprowadzisz,
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci,
  • bezpłatna opieka medyczna,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

wszystkie oferty 634