Strona główna/Oferty Pracy/Analityk Internetowy/Web Analyst

Analityk Internetowy/Web Analyst

Numer referencyjny: WA/AL
lokalizacja
łódzkie / Łódź
Administrator, Specjalista IT, Specjalista ds. Wsparcia Technicznego/ Helpdesk/ Serwis, Inne, Specjalista ds. E-marketingu

Obowiązki:

  • analiza danych oraz przygotowanie raportów i wniosków dla witryn internetowych i aplikacji,
  • planowanie, wdrażanie GTM/GA na stronach internetowych i aplikacjach oraz prowadzenie audytu wdrożeń,
  • opracowanie rekomendacji,
  • analiza zachowań użytkowników strony www / aplikacji,
  • prowadzenie szkoleń dla Klientów,
  • obsługa platform analitycznych,
  • udział w spotkaniach z Klientami i ofertowaniu.

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych lub e-marketingiem, projektami SEM lub SEO,
  • znajomość Google Analytics,
  • znajomość zagadnień SEO, SEM, Social Media, UX
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • poczucie humoru.

Mile widziane:

  • certyfikat Google Analytics,
  • znajomość Google Tag Manager, Measurement Protocol, Google Data Studio
  • znajomość HTML, JavaScript, PHP
  • zainteresowanie tematami R, Python, ML/AI.

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole,
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 491