Strona główna/Oferty Pracy/Analityk danych operacyjnych ( Power Bi Analyst)

Analityk danych operacyjnych ( Power Bi Analyst)

Numer referencyjny: ADB/MBY
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Analityk Finansowy , Analityk VBA

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca na skalę międzynarodową. Poszukujemy Kandydata, który za pomocą narzędzi i technik analitycznych będzie dostarczać dane z obszaru przepływu metariałów i produkcji, będzie wyciągać wnioski, prezentować je Managerom / Dyrektorom. Osoba na tym stanowisku pełni funkcję globalną komunikując się na codzień w języku angielskim.

Obowiązki:

  • raportowanie na potrzeby biznesu zgodnie z harmonogramem ; podsumowanie danych (bezpieczeństwo, jakość, koszty), raportowanie poziomu realizacji projektów, raportowanie w zakresie poziomu wydatków inwestycyjnych, inne analizy ad hoc na potrzeby zarządu,
  • bieżąca komunikacja wewnętrzna w zakresie prowadzonych analiz,
  • korzystanie z zaawansowanych narzędzi w zakresie analiz i  prezentowania danych oraz tworzenie nowych narzędzi raportowania dopasowanych do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa.

Wymagania:

  • dobra znajomość narzędzi BI (Power BI, QlikView, Tabular Cubes),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • doświadczenie w obszarze analiz finansowych,
  • efektywne zarządzanie czasem w zakresie realizowanych zadań
  • doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku,
  • inicjatywa w zakresie podejmowanych działań,

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o globalnym zasięgu,
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań.

Kompetencje

  • BI system
  • analiza finansowa
  • excel

wszystkie oferty 517