Strona główna/Oferty Pracy/Architekt Software

Architekt Software

Numer referencyjny: AS/BR/BB
lokalizacja
podkarpackie / Mielec
kategoria
Analityk Biznesowy / Systemowy

Obowiązki:

  • opracowywanie architektury software dla projektów rozwijanych w firmie, w większości dla urządzeń automotive obszaru infotainment,
  • aktywna współpraca z architektem systemu, opracowanie architektury SW na bazie system design i wymagań klienta,
  • przejęcie obowiązków w całym cyklu życia projektu – od wsparcia eksperckiego zespołu sprzedaży po zaawansowaną architekturę i koncepcję, rozwój, integrację software i obsługę klienta,
  • uczestnictwo w ciągłym doskonaleniu procesów rozwojowych,
  • udostępnianie i poszerzenie swojej wiedzy i doświadczenia w zespole, udzielając wskazówek twórcom oprogramowania i tworząc razem nowe pomysły.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wbudowanego (C/C++), architektury oprogramowania i koncepcjach modelowania, w tym UML,
  • znajomość narzędzi do modelowania oprogramowania, w tym IBM Jazz, Enterprise Architect,
  • bardzo dobra znajomość wbudowanych systemów automotive (architektura mikrokontrolerów, systemy operacyjne, standardy AUTOSAR),
  • znajomość zasad MISRA, standardów Automotive SPICE i IATF,
  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • umiejętność analitycznego myślenia, elastyczność, styl pracy zorientowany na rozwijanie i silne umiejętności komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM,
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego, biletów do kina.

wszystkie oferty 709