Automatyk

Numer referencyjny: AU/SOS/MT
lokalizacja
śląskie / Sosnowiec
kategoria
Automatyk / Robotyk

Obowiązki:

  • diagnoza układów automatyki,
  • dokonywanie drobnych modyfikacji programów sterowników,
  • optymalizacja programów sterowników,
  • programowanie paneli operatorskich (OP),
  • usuwanie bieżących awarii systemów automatyki,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników S7-300/400 oraz S7-1200/1500,
  • znajomość środowiska TIA Portal,
  • gotowość do nauki wybranego języka programowania (np. VB, Python, C# ),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność modyfikacji układów elektrycznych,
  • mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zniżki pracownicze i dofinansowania,
  • możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym.

Znajomość języków

  • angielski: brak

wszystkie oferty 491