Strona główna/Oferty Pracy/Customer Advisor with Finnish

Customer Advisor with Finnish

Numer referencyjny: CSA/FIN/MK
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • kontakt z klientami biznesowymi w języku fińskim,
  • współpraca z rynkami zagranicznymi,
  • kompleksowa obsługa zapytań związanych z takimi aspektami jak produkty, zamówienia, zwroty płatności, promocje, faktury itp.
  • aktualizowanie danych w systemach komputerowych i przetwarzanie wniosków,
  • udzielanie informacji na temat produktów,
  • wdrażanie nowych, innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, mających za zadanie poprawienie zadowolenia klientów,
  • gwarantowanie wysoką jakość obsługi.

Wymagania:

  • znajomość języka fińskiego i angielskiego na poziomie C1,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz kompetencje miękkie; motywacja do pracy z klientem
  • doświadczenie w obsłudze klienta,

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • doskonalenie umiejętności językowych,
  • opiekę medyczną oraz ubezpieczenie,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych na terenie firmy,
  • imprezy firmowe,
  • zniżkę na produkty firmy,
  • atrakcyjną lokalizację

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy
  • fiński: C1 zaawansowany

Kompetencje

  • support
  • junior
  • English
  • Angielski
  • Finnish
  • Fiński

wszystkie oferty 355