Strona główna/Oferty Pracy/Doradca ds. techniczo-handlowych

Doradca ds. techniczo-handlowych

Numer referencyjny: DTH/OR
lokalizacja
łódzkie / Łódź
kategoria
DIY

O pracodawcy:

Obowiązki:

  • kompleksowe doradztwo techniczne,
  • ofertowanie złożonych przez Klientów zapytań,
  • promowanie i sprzedaż produktów poprzez obsługę Naszych Klientów,
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Kontrahentami,
  • nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami,
    (pozyskiwanie Klienta, który zwrócił się do Firmy – nie odwrotnie).

Wymagania:

  • wykształcenia średniego lub technicznego wyższego,
    (preferowane kierunki – mechanika i elektronika)
  • otwartości i lekkości w nawiązywaniu relacji,
  • motywacji do osiągania wyznaczonych celów,
  • samodzielności w działaniu.

Mile widziane są:

  • znajomość pakietu Office,
  • zdolności negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych – technicznych oraz sprzedażowych,
  • cykliczne wyjścia integracyjne dofinansowane przez pracodawcę,
  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych,
  • dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość uzyskania dodatkowej premii).

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 430