Strona główna/Oferty Pracy/Dyrektor Techniczny

Dyrektor Techniczny

Numer referencyjny: DT/KJ
lokalizacja
podkarpackie / Rzeszów

Obowiązki:

  • zarządzanie grupą, ustalanie strategii grupy,
  • zapewnienie realizacji krótko i długo terminowych planów produkcyjnych w zakresie technicznego przygotowania produkcji,
  • usprawnianie, wdrożenie oraz nadzór nad prawidłowym wykonaniem procesów technicznych w organizacji,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych projektów,
  • zarządzanie personelem w podległym dziale,
  • dbanie o ciągłość procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na stamowisku Dyrektora Technicznego,
  • znajomość branży tworzyw sztucznych (termoplast, guma),
  • doświadczenie zawodowe w branży automotive lub lotniczej,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomości systemu ERP (np. SAP).

  • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta MyBenefit.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 490