Strona główna/Oferty Pracy/Elektromechanik

Elektromechanik

Numer referencyjny: EL/DG/MR
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:

  • utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, linii technologicznych, linii energetycznych i innych urządzeń produkcyjnych,
  • zapewnienie jakości w zakresie działania komórki organizacyjnej,
  • nadzorowanie infrastruktury maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów,
  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniami.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
  • uprawnienia obsługi suwnic z poziomy 0.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwijająca się firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę,
  • premię uzależnioną od wyników,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Kompetencje

  • uprawnienia SEP

wszystkie oferty 517