Strona główna/Oferty Pracy/French Speaking Specialist

French Speaking Specialist

Numer referencyjny: SJF/ED
lokalizacja
śląskie / Katowice
Księgowość, SSC/BPO, Customer Service Advisor, HR miękki, Specjalista ds. Wsparcia Technicznego/ Helpdesk/ Serwis

O pracodawcy:

 Obecnie dla jednej z najprężniej rozwijającej się korporacji z Katowic prowadzimy procesy rekrutacyjne dla specjalistów i młodszych specjalistów z językiem francuskim. Poszukiwane są osoby chcące rozwijać się lub zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze: HR, księgowości, obsługi klienta lub IT. Zapraszamy do przesyłania swojego CV w języku angielskim.

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań specyficznych dla wybranego działu: HR, księgowość, obsługa klienta lub IT,
  • stały kontakt z językiem francuskim poprzez komunikację z klientami firmy oraz innymi członkami zespołu lub firmy,
  • praca w oparciu o wewnętrzne procedury firmy,
  • tworzenie i usprawnianie procesów mające na celu zoptymalizowanie pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane pierwsze doświadczenie korporacyjne lub wykształcenie kierunkowe (HR, księgowość, IT i pokrewne),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zmysł analityczny.

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę w ramach całego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego,
  • pełne szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kursy językowe itp.),
  • pakiet relokacyjny.

wszystkie oferty 833