Strona główna/Oferty Pracy/Główny Specjalista ds. kadr i płac

Główny Specjalista ds. kadr i płac

Numer referencyjny: GSKP/MT
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:

  • Stworzenie i zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi przepisami funkcjonowania obszaru kadrowo-płacowego;
  • Nadzór nad procesem naliczania wynagrodzeń i terminowym sporządzaniem listy płac;
  • Koordynacja procesów kadrowych (m.in. zatrudniania pracowników, rozliczenia umów cywilnoprawnych, urlopów, rozliczania czasu pracy);
  • Zarządzanie projektami z obszaru kadrowo-płacowego;
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy dla pracowników;
  • Nadzór nad wdrożeniem i administrowaniem PPK;
  • Uczestniczenie we wdrożeniu nowego systemu kadrowo-płacowego;
  • Współpraca ze związkami zawodowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze samodzielności kadrowo-płacowej;
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz kodeksu pracy;
  • Znajomość zagadnień z obszaru PPK oraz RODO;
  • Otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań wspierających pracę;Samodzielność, otwartość, komunikatywność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w renomowanej i znanej jednostce kulturalnej;
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna;
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, trzynasta pensja, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie, mmultisport);
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Znajomość języków

  • brak: brak

wszystkie oferty 430