Strona główna/Oferty Pracy/HR Administrator

HR Administrator

Numer referencyjny: HRA/GDA/MS
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
kategoria
HR miękki, HR twardy

Obowiązki:

  • obsługa administracyjna pracowników,
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy i jego wygaśnięciem np. umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, zgodnie z przepisami prawa pracy,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • zarządzanie on boardingiem i powitaniem nowego pracownika w organizacji,
  • zarządzanie nieobecnościami pracowników,
  • organizacja badań medycyny pracy oraz szkoleń BHP.

Wymagania:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze HR,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min B2),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • podstawowa znajomość aktualnego prawa pracy,
  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących czasu pracy oraz podstawowa wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • dobra znajomość MS Office.

  • przyjemną i inspirująca atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kursy językowe.

wszystkie oferty 712