HR Manager

Numer referencyjny: HRM/JK
lokalizacja
dolnośląskie / Bolesławiec
kategoria
HR Manager

O pracodawcy:

Nasz Klient to firma produkcyjna z zagranicznym kapitałem.

Obowiązki:

  • bezpośredni nadzór nad procesami personalnymi w organizacji,
  • tworzenie i realizacja polityki personalnej,
  • współpraca z kadrą menedżerską w zakresie określania potrzeb rekrutacyjnych i innych związanych z funkcjonowaniem procesów ZZL,
  • budowa efektywnych systemów ocen i programów motywacyjnych,
  • organizacja i realizacja procesu rekrutacji, zatrudnienia i adaptacji nowych pracowników;
  • opracowanie oraz realizacja działań z zakresu Employer Branding,
  • odpowiedzialność za systemy rozwojowe pracowników, formułowanie propozycji programów rozwojowo-szkoleniowych oraz koordynacja ich realizacji;
  • wspieranie Zarządu w realizacji celów biznesowych,
  • raportowanie do Dyrektora Zarządzającego.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie, posiadającej wystandaryzowane procesy HR,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku związanym z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych z obszarem operacyjnym oraz kadrą menedżerską,
  • bardzo dobra znajomość procesów HR związanych z procesem oceny, rozwoju, szkoleń i motywacji pracowników,
  • praktyczna znajomość Prawa Pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • otwarta postawa i asertywność w prezentowaniu rozwiązań biznesowych,
  • wysoki dynamizm w działaniu i duża świadomość biznesowa.

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • stanowisko z szerokim zakresem kompetencji, umożliwiające wdrażanie projektów HR, mające wpływ na dalszy rozwój firmy.
  • umowa o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • ubezpieczenie na życie oraz podstawowa opieka medyczna współfinansowana przez Pracodawcę.
  • niezbędne narzędzia pracy.

wszystkie oferty 517