HR Specialist

Numer referencyjny: HR/RK
lokalizacja
dolnośląskie
kategoria
Specjalista ds. personalnych

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • odpowiedzialność, koordynacja i prowadzenie rekrutacji na stanowiska bezpośrednio produkcyjne oraz biurowe,
  • opracowywanie opisów stanowisk pracy,
  • prowadzenie on-boardingu nowych pracowników,
  • nadzór nad polityką szkoleń w organizacji,
  • nadzór nad rozwojem umiejętności pracowników,
  • współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej oraz Agencjami Rekrutacyjnymi,
  • praca na wskaźnikach, przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
  • min. 2 letnie doświadczenie w dziale personalnym w firmie produkcyjnej, usługowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych z obszarem operacyjnym oraz kadrą menedżerską,
  • mile widziana znajomość Prawa Pracy,
  • dynamika w działaniu, entuzjazm do pracy w dziale HR.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę na pełen etat, umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dodatki okazjonalne.

wszystkie oferty 517