Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Industrializacji - Elektronik

Inżynier Industrializacji - Elektronik

Numer referencyjny: II/DM/BB
lokalizacja
śląskie / Bażanowice
kategoria
Inżynier Elektronik/ Electronics Hardware Engineer

Obowiązki:

  • udział w projektach industrializacji produktów,
  • uruchamianie nowych procesów produkcyjnych zgodnie z założonymi wymaganiami,
  • adaptacja systemów testowych urządzeń elektronicznych dla nowych wyrobów,
  • wsparcie działu R&D w tworzeniu i rozwoju urządzeń elektronicznych (hardware & firmware),
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów,
  • przygotowanie i nadzór dokumentacji technologicznej i produkcyjnej,
  • przygotowywanie bieżących analiz, raportów oraz protokołów,
  • wspieranie działu produkcji w analizie trudnych błędów urządzeń elektronicznych oraz dla procesu lutowania selektywnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowany kierunek elektronika bądź pokrewny,
  • minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość komponentów elektronicznych i technik lutowania,
  • wiedza z zakresu technologii produkcji elektroniki,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i efektywnego planowania oraz wykonywania testów,
  • umiejętność lutowania precyzyjnego,
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektronicznymi,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność współpracy z zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość LabVIEW,
  • znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i poszerzenia kompetencji zawodowych,
  • praca w międzynarodowym środowisku.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 491