Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Jakości

Inżynier Jakości

Numer referencyjny: IJ/BO/DG/KJ
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
Inżynier Jakości Klienta, Inżynier Jakości Procesu

Obowiązki:

  • współpraca z klientami w pełnym zakresie aktywności realizowanych przez Dział Jakości,
  • obsługa procesu reklamacji, analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami,
  • zatwierdzenia wewnętrzne oraz obsługa procesu PPAP,
  • uczestnictwo w programie audytów,
  • pomiary komponentów,
  • analiza zwrotów z rynku,
  • udział w tworzeniu dokumentacji jakościowej,
  • bezpośredni udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych, technicznych i organizacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość: PPAP, FMEA, SPC, 8D,
  • umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • benefity i system premiowy.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 489