Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Procesu Montażu

Inżynier Procesu Montażu

Numer referencyjny: IPM/RR
lokalizacja
dolnośląskie / Kłodzko
kategoria
Inżynier Procesu

Obowiązki:

  • nadzorowanie i koordynowanie procesu montażu,
  • identyfikowanie problemów oraz działanie w celu ich redukcji,
  • koordynowanie projektów optymalizacji kosztów,
  • prowadzenie projektów VCP/LEAN,
  • przeprowadzanie i nadzorowanie testów, ROHS,
  • redukowanie nieopłacalnych operacji,
  • eliminowanie odpadu produkcyjnego,
  • odpowiedzialność za komunikację z innymi działami (Dział Jakości - Produkcja - Technologia),
  • kierowanie projektami, redukującymi koszty bezpośrednie,
  • udoskonalenie przepływu materiałów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana elektryka lub elektronika),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w przemyśle elektrycznym, elektronicznym lub mechanicznym),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie monterskie, także przy przygotowaniu produkcji do montażu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • znajomość produktu i procesu,
  • znajomość Lean Manufacturing, SZJ, Statystyki, SAP,
  • analityczny umysł, umiejętność zarządzania zmianą, komunikatywność, wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • stała praca na umowie o pracę,
  • możliwość pracy z nowymi technologiami,
  • indywidualna ścieżka kariery,
  • premia roczna.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 355