Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Procesu Montażu

Inżynier Procesu Montażu

Numer referencyjny: IPM/KI/GC/KJ
lokalizacja
śląskie / Gliwice
kategoria
Inżynier Procesu

Obowiązki:

  • wdrażanie nowych procesów produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi standardami,
  • organizacja nowych stanowisk pracy i optymalizacja dotychczasowych,
  • gromadzenie i techniczna analiza ofert na zakup wyposażenia produkcyjnego u dostawców,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej dla powierzonego obszaru,
  • optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie planów zagospodarowani hali – tworzenie layoutów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, automatyka),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów komputerowych MS Office, MS Project, Autocad,
  • znajomość zasad : Lean Manufacturing, 5S, KAIZEN,
  • znajomość norm jakościowych ISO/TS 16949,
  • zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i otwartość,
  • umiejętność pracy z ludźmi.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i rozwój zawodowy,
  • benefity i system premiowy.

wszystkie oferty 517