Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Sprzedaży

Inżynier Sprzedaży

Numer referencyjny: DT/IN/WAW/KJ
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy

Obowiązki:

  • sprzedaż elementów automatyki przemysłowej,
  • dobór optymalnych rozwiązań do potrzeb Klientów,
  • wsparcie techniczne - rozwiązywanie zagadnień technicznych u Klientów,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • obsługa Klientów firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - mile widziani także absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów na kierunkach: automatyka, mechatronika, robotyka lub pokrewne,
  • prawo jazdy kat.B,
  • znajomość języka angielskiego umożliwająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej - staże/praktyki/praca w służbach technicznych zakładów produkcyjnych oraz firmach integratorskich.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników,
  • samochód służbowy - również na użytek prywatny,
  • niezbędne narzędzia do pracy: CRM, telefon, komputer,
  • lekcje języka angielskiego,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu techniki i produktu,
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 327