Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier procesu technologicznego

Inżynier procesu technologicznego

Numer referencyjny: IPT/RR/KJ
lokalizacja
dolnośląskie / Wrocław
kategoria
Produkcja, Kierownik Procesu, Technolog

Obowiązki:

  • praca w siedzibie firmy we Wrocławiu,
  • kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego,
  • wdrażanie i uruchamianie nowych procesów,
  • definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola,
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji - tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu.
  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
  • kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, inżynieria chemiczna/materiałowa, automatyka i robotyka lub pokrewne),
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń,
  • wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prace w międzynarodowym środowisku przy wdrażaniu i rozwoju nowoczesnych technologii,
  • pakiet medyczny dla całej rodziny (prywatna przychodnia),
  • ubezpieczenie społeczne,
  • pakiet multisport,
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza regionu.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 355