Strona główna/Oferty Pracy/Junior IT Specialist with French

Junior IT Specialist with French

Numer referencyjny: CSA/MK/FR
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Specjalista ds. Wsparcia Technicznego/ Helpdesk/ Serwis

Obowiązki:

  • wsparcie techniczne dla zagranicznego Klienta/druga linia wsparcia
  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem w języku francuskim
  • zapewnienie konkretnych rozwiązania zgodnie z procedurami
  • przekazanie spraw na wyższą linię wsparcia

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość francuskiego na poziomie C1
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy zmianowej
  • doświadczenie z zakresu wsparcia IT- warunek konieczny
  • zainteresowanie IT, nowymi technologiami,
  • umiejętności organizacyjne, doskonałe zdolności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje:

  • elastyczne godziny pracy/ możliwość pracy z domu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju kompetencji językowych oraz informatycznych
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach, (w tym szkolenie wprowadzające na początku współpracy)
  • miłą i przyjazną atmosferę

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy
  • francuski: C1 zaawansowany

Kompetencje

  • Help Desk
  • Angielski

wszystkie oferty 361