Strona główna/Oferty Pracy/Junior Specialist with French or German (min. B1)

Junior Specialist with French or German (min. B1)

Numer referencyjny: JSFG/KATO/MAS
lokalizacja
śląskie / Katowice
Absolwent / Student, Asystent/ Sekretarz, Specjalista ds. Administracji, Tłumacz/ Nauczyciel, Wprowadzanie / Przetwarzanie danych, Specjalista IT, Specjalista ds. Wsparcia Technicznego/ Helpdesk/ Serwis, Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem w języku francuskim lub niemieckim,
  • wsparcie w obszarach: księgowości, IT lub administracji,
  • analizowanie poprawności działań administracyjnych,
  • raportowanie wyników pracy w wewnętrznym systemie,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • znajomość j. francuskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym min.B1,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, administracji, IT lub księgowości,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • motywacja do rozwoju w obszarach związanych z nowymi technologiami lub księgowości.

Nasz Klient oferuje:

  • pełne i profesjonalne wdrożenie na stanowisko,
  • indywidualną możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia umiejętności językowych,
  • stabilnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe, system szkoleń).

wszystkie oferty 517