Strona główna/Oferty Pracy/Key Account Manager

Key Account Manager

Numer referencyjny: KAM/KJ
lokalizacja
łódzkie / Łódź
kategoria
Przedstawiciel Handlowy / KAM

Obowiązki:

  • współpraca z Kluczowymi Klientami,
  • kreowanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż,
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi Klientów zgodnie ze standardami grupy,
  • negocjacje handlowe,
  • realizacja planów sprzedaży i celów strategicznych grupy,
  • analiza, monitoring rynku i konkurencji na podległym terenie,
  • zarządzanie i rozliczanie budżetu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum  2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • doświadczenie w pracy z produktem "z krótkim terminem przydatności",
  • samodzielność, duża motywacja do pracy i dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę,
  • pakiet  socjalny: dopłaty świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży, premia urlopowa, karty sportowe,
  • samochód służbowy.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 489