Strona główna/Oferty Pracy/Kierownik Budowy

Kierownik Budowy

Numer referencyjny: KB/JJ
lokalizacja
zachodniopomorskie / Szczecin

Obowiązki:

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją kontraktu,
  • planowanie, kierowanie i nadzór robót,
  • realizacja robót zgodnie z harmonogramem i budżetem,
  • nadzorowanie podwykonawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek Budownictwo),
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń,
  • doświadczenie zawodowe w realizacji projektów dot. torowisk tramwajowych (budowa, przebudowa, remont, modernizacja - warunek konieczny),
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę na pełny etat,
  • premia kontraktowa,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wczasów).

Znajomość języków

  • brak: brak

wszystkie oferty 327