Strona główna/Oferty Pracy/Kierownik Działu Montażu

Kierownik Działu Montażu

Numer referencyjny: KDM/MMI
lokalizacja
łódzkie / Kutno
Produkcja, Kierownik Procesu, Kierownik Produkcji / Wydziału, Kierownik Techniczny, Mistrz / Brygadzista

O pracodawcy:

dla naszego klienta - firmy produkującej maszyny rolnicze i budowlane - poszukujemy osób zainteresowanych samodzielnym i odpowiedzialnym stanowiskiem Kierownika Działu Montażu.

Obowiązki:

  • zapewnianie terminowości realizacji celów produkcyjnych zgodnie z planami produkcyjnymi,
  • dbanie o utrzymanie prawidłowej wydajności procesów produkcyjnych,
  • optymalizacja kosztów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi działami w firmie tj.: konstrukcyjny, technologiczny, etc.
  • praca z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną w zakresie jakości produkowanych maszyn,
  • weryfikacja stanu zużycia maszyn i urządzeń na podległym obszarze oraz zgłaszanie wszelkich zauważonych usterek do Działu Utrzymania Ruchu,
  • zarządzanie podległym zespołem poprzez delegowanie zadań i egzekwowanie ich wykonania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym,
  • terminowość i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość metody WCM - Word Class Manufacturing,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój zawodowy poprzez współtworzenie nowego działu w strukturach firmy.

wszystkie oferty 706