Strona główna/Oferty Pracy/Kierownik Obszaru Produkcji

Kierownik Obszaru Produkcji

Numer referencyjny: KP/RK
lokalizacja
kujawsko-pomorskie / Włocławek
kategoria
Kierownik Produkcji / Wydziału

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive.

Obowiązki:

  • planowanie oraz zarządzanie i nadzór nad realizacją procesu produkcji,
  • zarządzanie i rozwój podległego zespołu (ok. 70 osób),
  • wdrażanie działań korygujących i usprawniających w podległym obszarze, działanie zgodnie z metodologią Lean Manufacturing,
  • analiza wskaźnków produkcyjnych, jakościowych, kosztowych, HR,
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów i produktów,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz dyscypliną pracy.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką metalu lub plastiku,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobre umiejęntości komunikacyjne,
  • zaangazowanie, proaktywność w działaniach,
  • umiejetność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • stała pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • benefity wynikające z funduszu świadczeń socjalnych.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 430