Strona główna/Oferty Pracy/Kierownik Produkcji i Utrzymania Ruchu

Kierownik Produkcji i Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny: KPU/RK
lokalizacja
wielkopolskie
kategoria
Kierownik Produkcji / Wydziału

O pracodawcy:

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem pracowników realizujących oraz wspierających produkcję i utrzymanie ruchu,
  • odpowiedzialność za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności zespołu,
  • aktywne reagowanie na codzienny przebieg procesu produkcyjnego oraz na zdarzenia w obszarze swojej odpowiedzialności,
  • nadzór nad stanem technicznym linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji, zapewnienie ciągłości pracy,
  • modernizacja maszyn i urządzeń w celu poprawy ich bezawaryjnego działania,
  • planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów dążąc do optymalizacji zamówień,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur,
  • optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych,
  • poszukiwanie możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów biznesowych realizowanych przez zakład,
  • inicjowanie i wdrażanie działań oraz narzędzi optymalizacyjnych, uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych i modernizacji linii,
  • przygotowania i udziału w audytach na terenie zakładu.

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub pokrewnej,
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów, znajomość narzędzi Lean,
  • doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwoju podległego zespołu,
  • umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.

  • realny wpływ na strategię funkcjonowania zakładu produkcyjnego,
  • decyzyjność i przestrzeń do proponowania i wprowadzania zmian,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • dodatkowe premie zależne od realizacji celów,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, i inne.

wszystkie oferty 634