Strona główna/Oferty Pracy/Manager Techniczny Ekstruzji

Manager Techniczny Ekstruzji

Numer referencyjny: KT/HU/DA/KJ
lokalizacja
podkarpackie / Dębica
kategoria
Kierownik Techniczny

Obowiązki:

  • opracowywanie nowych procesów (termoplastyczne),
  • definiowanie zarządzania rozwojem projektów tłoczników,
  • wdrażanie nowych produktów do produkcji i ulepszanie istniejących procesów,
  • wdrażanie nowych urządzeń na liniach technologicznych oraz budowa nowych linii produkcyjnych,
  • definiowanie układów i sprzętu niezbędnego do nowych procesów,
  • kontakt z klientami oraz dostawcami surowców i sprzętu,
  • przygotowywanie wykonalności procesu dla nowych projektów,
  • rozwój w próbach procesowych, nowe materiały: TPE, powłoki, nośniki pomocnicze,
  • zarządzanie personelem w podległym dziale.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych (termoplast, guma),
  • znajomość procesów wytłaczania,
  • znajomość Continuous Improvemet, IATF 16949, ISO 9001,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległego zespołu.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy i możliwość awansu,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta MyBenefit.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 490