Strona główna/Oferty Pracy/Kierownik działu IT

Kierownik działu IT

Numer referencyjny: TLIT/MT
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Kierownik Działu IT

Obowiązki:

  • koordynowanie funkcjonowania systemów informatycznych oraz infrastruktury technicznej;
  • zarządzanie projektami związanymi z rozwojem systemów i procesów oraz rekomendowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności działu;
  • zapewnienie bezpieczeństwa informacji oraz systemów;
  • organizacja pracy podległego zespołu;
  • rozwój podległych pracowników w zakresie umiejętności zawodowych;
  • wdrażanie nowych technologii mających na celu usprawnienie działania istniejących rozwiązań w zakresie zadań powierzonych;
  • czuwanie nad zapewnieniem wysokich standardów jakościowych;
  • współudział w kreowaniu strategii i planów rozwojowych IT.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
  • umiejętność delegowania zadań oraz motywowania pracowników;
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań IT;
  • doświadczenie z zarządzaniu projektami IT;
  • motywacja i entuzjazm do przeprowadzania zmian;
  • bardzo dobrze rozwiniętych zdolności organizacyjnych;
  • posiadania umiejętności zrozumienia priorytetów biznesowych;
  • umiejętność pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów;
  • wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, karta ICOM);
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych;
  • rozwój własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 491