Strona główna/Oferty Pracy/Konsultant/ wdrożeniowiec systemu ERP

Konsultant/ wdrożeniowiec systemu ERP

Numer referencyjny: KSE/MAS/
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Specjalista ds. Wsparcia Technicznego/ Helpdesk/ Serwis

Obowiązki:

  • przeprowadzenie pełnego wdrożenia systemu ERP u klienta  (szkolenia, implementacja, obsługa istniejących wdrożeń),
  • bieżący kontakt z klientami,
  • wyjazdy służbowe związane z prowadzonym wdrożeniem,
  • prowadzanie niezbędnej dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w implementacji oprogramowania/ uruchamianiu aplikacji,
  • znajomość zagadnień w obrębie specjalistycznych modułów: kadry i płace / magazyn lub produkcja,
  • wysoka kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji,
  • praca z doświadczonym zespołem w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • samochód służbowy,
  • bezpłatny parking,
  • możliwy pakiet relokacyjny,
  • pakiet benefitów, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Znajomość języków

  • angielski: brak

wszystkie oferty 487