Strona główna/Oferty Pracy/Kontroler Biznesowy

Kontroler Biznesowy

Numer referencyjny: KB/RK
lokalizacja
opolskie / Skarbimierz
kategoria
Kontroler Finansowy

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • uczestnictwo w przygotowywaniu budżetu, planów i prognoz,
  • sporządzanie raportów (wyniki produkcyjne, sprzedażowe) i analiz finansowych oraz wyciąganie z nich wniosków (P&L, BS, Cash Flow),
  • tworzenie, kontrola i analiza planów (strategicznych, operacyjnych), prognoz finansowych oraz kosztów, analiza odchyleń i niezgodności,
  • monitorowanie realizacji strategii oraz analiza opłacalności inwestycji i sytuacji ekonomicznej,
  • kontrola kosztów, realizacji powyższych planów oraz egzekwowanie wyjaśnień,
  • współpraca z zespołem księgowym,
  • usprawnianie pracy, automatyzacja i optymalizacja procesów,
  • doskonalenie i wdrażanie narzędzi controllingowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, controlling, matematyka, ekonomia),
  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku Kontrolera Finansowego, Kontrolera Biznesowego, w firmie produkcyjnej (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • obsługa pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel, Power BI, etc.),
  • umiejętność pracy w systemach klasy ERP, mile widziana znajomość SAP,
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania logicznych wniosków,
  • samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na realizację celów,
  • inicjatywa w podejmowaniu działań, umiejętność usprawniania procesów,
  • komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji w biznesie, zorientowanie na biznes.

  • pracę w dynamicznym środowisku, w międzynarodowej organizacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
  • możliwość rozwoju zawodowego – w kierunku stanowiska Kierownika Finansów.

wszystkie oferty 634