Strona główna/Oferty Pracy/Kontroler ds. należności z j. fińskim

Kontroler ds. należności z j. fińskim

Numer referencyjny: KNF/POL/RG
lokalizacja
cała Polska
kategoria
Kontrolling

Obowiązki:

  • Zapewnianie terminowych płatności poprzez stały kontakt z klientem,
  • Tworzenie rozliczeń w systemie finansowym,
  • Nadzorowanie procesów płatności,
  • Zarządzanie portfelem Klientów oraz minimalizowanie należności wypłacanych nieterminowo,
  • Określanie przyczyn niewypłacalności oraz negocjowanie warunków.

Wymagania:

  • Znajomość j. fińskiego (min. B2) oraz j. angielskiego (min. B1),
  • Biegła obsługa komputera,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i nterpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Proaktywne podejście do zmieniającego się otoczenia.

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej,
  • Umowa o prace na pełen etat,
  • Udział w programach rozwojowych,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

wszystkie oferty 715