Strona główna/Oferty Pracy/Koordynator IT

Koordynator IT

Numer referencyjny: ITJ/AL
lokalizacja
dolnośląskie / Jelenia Góra
kategoria
Kierownik Działu IT

Obowiązki:

  • zarządzanie lokalnym zespołem specjalistów i dbanie o rozwój kompetencji zespołu,
  • zapewnienie wsparcia w zakresie szeroko rozumianego IT dla całego zakładu produkcyjnego
  • udział w prowadzonych projektach IT,
  • zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną oraz lokalnymi bazami danych,
  • zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych i oprogramowania, monitoring procesów, zapobieganie i usuwanie awarii,
  • współpraca z Dyrektorem IT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, inżynieria, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach handlowych, produkcyjnych lub dystrybucyjnych.
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami lub udział w realizacji większych projektów,
  • mile widziana znajomość narzędzi bazodanowych oraz Business Intelligence, systemów klasy ERP, SQL,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych,
  • rzetelność, dokładność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań w obszarze IT,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie PZU dla Ciebie i Twoich bliskich, dofinansowanie zajęć sportowych – karta MultiSport, możliwości nabywania akcji firmy.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 430