Strona główna/Oferty Pracy/Koordynator ds. Płac

Koordynator ds. Płac

Numer referencyjny: KDP/MF
lokalizacja
podkarpackie / Krosno
kategoria
HR twardy, Kierownik ds. kadr i płac

O pracodawcy:

 Dla naszego klienta, lidera w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego poszukujemy osób na stanowisko: Koordynator ds. Płac.

Obowiązki:

  • Terminowe naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie listy płac,
  • Współpraca z Działem Księgowości – przesyłanie danych finansowych i raportów,
  • Rozliczanie umów cywilno–prawnych, w tym kontraktów menedżerskich,
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń do ZUS, US, GUS, PPK, PFRON,
  • Przygotowywanie analiz budżetowych, raportów i zestawień na potrzeby zarządu i biznesu,
  • Koordynowanie pracy podległych specjalistów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Prawa, Ekonomii, ZZL,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Praktyczna znajomość programów kadrowo – płacowych (Płatnik, Enova), mile widziana znajomość programu SAP,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Doświadczenie w rozliczaniu PPK,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie, terminowość.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz bardzo dobrze postrzeganej marce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in.: pakiet ubezpieczenia na życie, pakiet medyczny, karta „Kultura i  Sport”, karty podarunkowe na święta, zniżki na zakupy w sklepie firmowym i wiele innych.

wszystkie oferty 833