Strona główna/Oferty Pracy/Księgowy R2R z j. niemieckim

Księgowy R2R z j. niemieckim

Numer referencyjny: GL/RK
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
Księgowość, SSC/BPO, Księgowy AP/ P2P/ PtP, Księgowy AR/ O2C/ OtC, Księgowy GL/ R2R/ RtR

O pracodawcy:

Dla Shared Service Center poszukujemy Księgowych GL na stanowiska specjalistyczne oraz seniorskie.

Dołączając do zespołu będziesz mieć możliwość brania udziału w migracji procesów. Poszukujemy osób samodzielnych, nastawionych na rozwój zawodowy.

 Obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z pracą w obszarze GL,
  • czynny udział związany z migracją oraz usprawnianiem procesów,
  • sporządzanie okresowych zestawień i raportów,
  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi w Polsce i za granicą.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze księgowości GL w SSC,
  • doświadczenie w migracji procesów,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (Rachunkowość, Finanse lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (poziom min. B2),
  • znajomość IFRS,
  • mile widziana znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym klasy ERP,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy
  • niemiecki: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 355