Strona główna/Oferty Pracy/Księgowy w dziale płatności

Księgowy w dziale płatności

Numer referencyjny: KS/PL/DG/MK
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
Audyt

Obowiązki:

  • uzgadnianie danych do płatności oraz sald dostawców
  • współpraca z dostawcami w zakresie płatności (m.in. bieżące informacje o statusie płatności, wyjaśnianie rozbieżności w saldach dostawców)
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów (np. raportów o stanie nierozliczonych przedpłat na dostawcy lub otwartych pozycjach na dostawcach i ich wiekowanie)
  • współpraca z działem audytu

Wymagania:

  •  przynajmniej dwuletnie doświadczenie w księgowości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • elastyczne godziny pracy, częściowa praca zdalna
  • szkolenia organizowane na terenie firmy

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 361