Strona główna/Oferty Pracy/Księgowy w dziale rozliczeń

Księgowy w dziale rozliczeń

Numer referencyjny: KS/RO/DG/MK
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
Audyt

Obowiązki:

  • Uzgadnianie kont bilansowych zobowiązań oraz ich analiza; uzgadanienie sald z dostawcami
  • Przygotowywanie miesięcznych analiz kont rozliczenia zakupu
  • Współpraca z działem audytu: przygotowywanie danych ze strony zobowiązań na potrzeby raportowania
  • Współpraca przy rozliczaniu kont
  • Bieżąca aktualizacja instrukcji i procedur
  • Udział w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych

Wymagania:

  • M.in. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Znajmość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość SAP, MS Dynamics AX lub MS Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Liczne szkolenie organizowane na terenie firmy

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 361