Strona główna/Oferty Pracy/Księgowy/a z j. niemieckim - 100% praca zdalna

Księgowy/a z j. niemieckim - 100% praca zdalna

Numer referencyjny: ACDE/ ZDAL/ KW
lokalizacja
cała Polska
Customer Service Advisor, Księgowy AP/ P2P/ PtP, Księgowy AR/ O2C/ OtC, Księgowy GL/ R2R/ RtR

Obowiązki:

  • wykonywanie czynności księgowych w jednym z działów: zobowiązania, należności, księga główna,
  • rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur w wewnętrznych systemach księgowych,
  • rozwiązywanie niezgodności faktur,
  • współpraca z innymi członkami zespołu i działami firmy,
  • utrzymywanie kontaktu z kontrahentami / klientami firmy,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • zarządzanie dokumentacją księgową.

Wymagania:

  • dobra znajomość (min. B2) języka niemieckiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/ B2),
  • doświadczenie w obszarze księgowości - min. 2 lata,
  • znajomość systemu ERP np. SAP,
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki finansowe),
  • umiejętność pracy w grupie.

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wprowadzające i rozwojowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pełne wdrożenie dla nowych pracowników,
  • szkolenie zdolności językowych w codziennej pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

wszystkie oferty 584