Kupiec (FMCG)

Numer referencyjny: KSC/EF
lokalizacja
cała Polska
kategoria
Import, Zakupy

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych dostawców oraz produktów spożywczych na rynku czeskim i/lub słowackim,
  • współpraca i negocjacje z dostawcami,
  • planowanie i kontrolowanie przebiegu akcji promocyjnych,
  • odpowiedzialność za wdrażanie produktów marki własnej,
  • nadzór nad realizacją transakcji,
  • tworzenie umów oraz nadzór nad dokumentacją zakupową.

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale zakupów lub sprzedaży,
  • dobra znajomość branży FMCG,
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami, umiejętność prowadzeni negocjacji,
  • gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • samodzielności w działaniu i otwartość na nowe wyzwania,
  • wysoka orientacja na realizację zamierzonych celów,
  • płynna znajomość języka słowackiego i/lub języka czeskiego,
  • dobra znajomość języka polskiego.

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie, z dobrą opinią na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy współpracy,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy (m. in. samochód, laptop, telefon),
  • pakiet świadczeń pracowniczych.

Znajomość języków

  • czeski: C1 zaawansowany
  • słowacki: C1 zaawansowany
  • polski: C1 zaawansowany

Kompetencje

  • FMCG
  • Purchase

wszystkie oferty 361