Strona główna/Oferty Pracy/Manager Projektu

Manager Projektu

Numer referencyjny: MP/IZ/BB
lokalizacja
śląskie / Zabrze
kategoria
Kadra zarządzająca

Obowiązki

Głównym zadaniem jest pomoc Operation Managerowi w zakresie zarządzania firmą w szczególności:

  • prowadzenie projektów związanych z realizacją kolejnych etapów zakładania fabryk i industrializacji,
  • ścisła współpraca z centralą i powiązanymi działami w zakresie wiodących projektów,
  • raportowanie bieżącego etapu i wyników projektów,
  • nadzór, koordynacja i inicjowanie działań doskonalących w całej firmie,
  • zastępstwo innych kierowników w przypadku ich nieobecności.

Wymagania:

  •  wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (preferowana branża motoryzacyjna),
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami,
  • praktyczna wiedza z zakresu analizy i narzędzi rozwiązywania problemów,
  • praktyczna wiedza z zakresu IATF,
  • znajomość procesu technologii obróbki metali,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim,
  • wysoki poziom znajomości obsługi komputera, zwłaszcza Ms Excel,
  • doświadczenie w zarządzaniu kosztami,
  • dobra współpraca z innymi członkami zespołu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i znajomość przepisów BHP będzie dodatkowym atutem.

  • pracę w międzynarodowym środowisku przy projekcie Greenfield,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne, wdrożenie w obowiązki.

wszystkie oferty 833