Mechanik

Numer referencyjny: ME/DG/MT
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
Mechanik

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • konserwacje, remonty i naprawy urządzeń,
  • przeglądy maszyn zgodnie z założeniami TPM,
  • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe techniczne,
  • znajomość mechaniki maszyn produkcyjnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu,
  • uprawnienia na obsługę suwnic z poziomu 0,
  • uprawnienia G2 E, G3 E,
  • uprawnienia SEP G1 E do 1 kV - mile widziane,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwijająca się firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę,
  • premię uzależnioną od wyników,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

wszystkie oferty 517