Strona główna/Oferty Pracy/Mid/ Senior Java Developer

Mid/ Senior Java Developer

Numer referencyjny: KAT/JD/PJ
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Programista, Java

Poszukujemy Mid/ Senior Java Developera z nastawieniem na długofalowy rozwój w strukturach firmy. Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju i zdobywanie umiejętności poprzez certyfikowane szkolenia i kursy :)

Obowiązki:

  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcji,
  • projektowanie i implementacja backendu, frontendu,
  • działania rozwojowe, testowe i konserwacyjne

Stack technologiczny:

Java 15

Pracujemy z:

Frameworki: SpringBoot, Angular,

Platformy: Kubernetes, Docker,

Baza danych: MS SQL

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie na wszystkich etapach cyklu życia produktu,
  • znajomość języka angielskiego min. B2,

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawe międzynarodowe projekty,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lub kontrakt B2B,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwe grupowe ubezpieczenie na życie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca zdalna (w okresie pandemii- pełna praca zdalna, po – 20% czasu pracy w biurze),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, certyfikaty i udział w konferencjach, dodatkowe benefity pozapłacowe.

wszystkie oferty 584