Strona główna/Oferty Pracy/Mistrz Technologii Produkcji i Utrzymania Ruchu

Mistrz Technologii Produkcji i Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny: MT/OW/BB
lokalizacja
małopolskie / Olkusz
kategoria
Mistrz / Brygadzista

Obowiązki:

  • optymalizacja procesu produkcji,
  • wdrażanie narzędzi podnoszących efektywność pracy produkcji,
  • planowanie technologii wykonania (w oparciu o wiedzę na temat parku maszynowego),
  • tworzenie instrukcji technologicznych,
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcji (Lean Manufacturing),
  • dbałość o porządek na hali produkcyjnej,
  • nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników produkcji,
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • koordynowanie i zbieranie ofert zakupowych dot. realizowanych remontów i inwestycji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie,
  • znajomość procesów produkcyjnych (spawanie, obróbka skrawaniem, montaż konstrukcji stalowych),
  • zdolność szybkiego analitycznego podejścia do rozwiązywania złożonych problemów,
  • praktyczna znajomość zasad Lean Manufacturing,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętności dobrej komunikacji z współpracownikami,
  • wysoka kultura osobista.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • duże możliwości rozwoju,
  • finansowanie szkoleń, kursów i studiów,
  • wszelkie świadczenia pracownicze,
  • bardzo dobre warunki socjalne.

Znajomość języków

  • angielski: B1 średniozaawansowany niższy

wszystkie oferty 327