Strona główna/Oferty Pracy/Młodszy Kontroler Finansowy

Młodszy Kontroler Finansowy

Numer referencyjny: MKF / JP
lokalizacja
dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
kategoria
Specjalista ds. controllingu

Obowiązki:

  • terminowe przygotowywanie raportów i wskaźników finansowych,
  • udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz monitorowanie wybranych wskaźników,
  • ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych działów oraz Zarządem,
  • udział w zamknięciu miesiąca / kwartału / roku we współpracy z działem księgowości,
  • współpraca z zagraniczną centralą firmy w zakresie zadań controllingowych

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w obszarze finansów/kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy (min. poziom B2),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP.

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży na rynku międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • realną możliwość rozwoju,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub włoskiego).

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 327