Strona główna/Oferty Pracy/Młodszy Specjalista IT z językiem francuskim

Młodszy Specjalista IT z językiem francuskim

Numer referencyjny: CSA/OP/FR
lokalizacja
opolskie / Opole
kategoria
Customer Service Advisor, Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • wsparcie techniczne dla francuskojęzycznego Klienta,
  • zapewnienie konkretnych rozwiązania zgodnie z procedurami,
  • przekazanie spraw na drugą linię wsparcia,
  • praca w systemie zmianowym (24/5).

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość francuskiego na poziomie C1, dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • doświadczenie w obsłudze klienta; mile widziane doświadczenie IT,
  • umiejętności organizacyjne, doskonałe zdolności komunikacyjne.

  • elastyczne godziny pracy oraz częściową możliwość pracy z domu,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów,
  • rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach, (w tym szkolenie wprowadzające na początku współpracy).

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy
  • francuski: C1 zaawansowany

wszystkie oferty 361