Strona główna/Oferty Pracy/Młodszy specjalista ds. administracji z j. niemieckim

Młodszy specjalista ds. administracji z j. niemieckim

Numer referencyjny: AN / GL / KL
lokalizacja
śląskie / Gliwice
kategoria
Finanse, Księgowość

Obowiązki:

  • codzienna praca z dokumentacją w j. niemieckim,
  • kontrola wiarygodności/ poprawności rozliczeń,
  • sprawdzanie poprawności, korygowanie danych w programie rozliczeniowym,
  • uzupełnianie/ korygowanie zmian w języku niemieckim,
  • prowadzenie korespondencji mailowej w j. niemieckim.

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego (poziom B1)
  • wykształcenie średnie, lub wyższe,
  • znajomość Windowsa oraz pakietu MsOffice,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • możliwość rozwoju i zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.

wszystkie oferty 517